Sosyal Medya İçerik Üreticiliği ve Mobil Uygulama Gelişiriciliği Vergi İstisna Başvurusu

Sosyal Medya İçerik Üreticiliği ve Mobil Uygulama Gelişiriciliği Vergi İstisna Başvurusu yapmak için ne yapmak gerekir uzun uzadiye yazmadan anlatalım.

Burada not olarak sayfanın en alt kısmındaki Bağ-Kur ile ilgili yazıyı mutlaka okuyun. Şayet bu işlem sonunda çalıştığınız ve sigortalı olduğunuz başka bir işiniz yok ise sizde bir Bağ-Kur mükellefi olacaksınız ve aylık prim ödemek zorunda kalacaksınız.

1 Ocak 2022 tarihli 193 Sayılı Kanunun Mükerrer 20/B ile sosyal medya içerik ürecitileri ve mobil uygulama geliştiricileri Gelir vergisinden istisna kapsamına alındı...

Read More

Project ‘app’ not found in root project hatası

Android uygulama yaparken bazı hatalar alırız ve çözmek için saatlerce uğraşırız. Bu küçük makalemizde “Project ‘app’ not found in root project” hatasının nasıl kolayca giderileceğiniz yazacağız.

Uygulama yaparken “Project ‘app’ not found in root project” hatası aldı iseniz yapmanız gereken

settings.gradle dosyasını açmak ve içini alttaki şekilde düzeltmek. Şayet hata include ‘:app’ satırındaki app yerine farklı bir kelime olmasından dolayıdır. settings.gradle dosyasında alttaki değişikliği yapmanız yeterli olacaktır.

include ‘:app’
//include ‘:library’

Read More

Radyo Dinle

Radyo Dinle : Firmamız tarafından yapılmış olan ve oldukça fazla kullanıcısı bulunan uygulamalardan bir taneside radyo dinle uygulamasıdır. 700 den fazla radyonun ekli olduğu uygulamamız tamamen ücretsizdir. Uygulamamızı alttaki linke tıklayarak anında indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Radyo Dinle uygulamamız tamamen ücretsizdir.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Ayrıca uygulamada yer alan tüm radyoları http://www.RadyoDinle.Top sitemizden de dinleyebilirsiniz.

Read More